adultdrinkinggames.com - Adult Drinking Games

Bashkohuni Në Radhët

Bashkohuni me një komunitet të entuziastëve të lojrave për të rritur


Përputhshmëria HTML5

Të gjitha lojërat mund të luhen edhe në celular


Porno Lojëra Për Të Gjithë

Gëzojnë lojrave falas, nuk ka strings bashkangjitur

Adult Drinking Games

Nga Brenda Lojës

Adult Drinking Games #1 Adult Drinking Games #2 Adult Drinking Games #3 Adult Drinking Games #4 Adult Drinking Games #5 Adult Drinking Games #6 Adult Drinking Games #7 Adult Drinking Games #8 Adult Drinking Games #9 Adult Drinking Games #10 Adult Drinking Games #11 Adult Drinking Games #12
 
Luaj Falas Tani

Lojërat E Pirjes Së Të Rriturve Vijnë Me Një Koncept Të Ri

Lojra si E Vërteta apo Data, Tjerr Shishe, Ose Kurrë Nuk kam ndonjëherë janë të pijshëm lojëra që janë shpikur për të marrë njerëzit keq. Por ata janë të modës së vjetër, dhe kjo do të jetë e vështirë për të bindur partinë tuaj të të rriturve për të luajtur ato. Edhe nëse e bëni këtë, njerëzit shpejt humbasin interesin për ta nëse nuk kryhen nga dikush me përvojë. Nëse dëshironi ta ktheni festën tuaj të shtëpisë së pirjes në një natë argëtimi epshor dhe madje edhe në një ritëm ose orgji, keni nevojë për lojërat online të pirjes në faqen tonë. Ato bazohen lirshëm në lojërat klasike të pirjes që të gjithë kemi luajtur si adoleshentë. Por ata janë mënyra më emocionuese dhe të mirë-strukturuar, gradualisht duke marrë lojtarët për të humbur inhibitions dhe për të marrë me brirë.

Si Të Luani Lojëra Për Pirjen E Të Rriturve

Ne kemi dy lloje të lojrave keq pijshëm në faqen tonë. Disa prej tyre do të kërkojnë vetëm një telefon, i cili do të jetë në dorën e hostit, i cili do të lexojë udhëzime, sfida, guxon ose pyetje për të gjithë të përfshirë. Por të tjerët janë më interaktivë dhe të gjithë pjesëmarrësit duhet të hapin të njëjtën lojë përmes një kodi të përbashkët hyrjeje. Këto lojëra vijnë me pyetje dhe udhëzime unike për lojtarë të ndryshëm. Ata gjithashtu kërkojnë hyrjen e përgjigjeve në pajisjen tuaj, e cila do të shfaqet në mënyrë anonime në fund të ndeshjes. Dhe disa lojëra do të vijnë edhe me gara keq vogëlsira në mesin e lojtarëve.

Lojërat E Pirjes Së Të Rriturve Vijnë Në Një Sit Të Dizajnuar Në Mënyrë Neutrale

Një nga çështjet kryesore me faqet pornografike në të cilat disa njerëz kanë për qëllim të bindin të tjerët se ata duhet të jenë më mendjehapur dhe t'i dorëzohen epshit është dizajni i ndërfaqes së tyre. Ju nuk mund të bombardoni të sapoardhurit me imazhe ngërç. Kjo është arsyeja pse ju kurrë nuk do të shihni një boob apo pidhi në prezantimin e këtyre lojrave. Ne nuk do të dëshironim që njerëzit që ju ftoni në faqen tonë të mendojnë se ju jeni një perv. Ju jeni me siguri një perv, por miqtë tuaj nuk kanë nevojë ta dinë këtë. Ndërfaqja e faqes sonë është krijuar në mënyrë të shkëlqyeshme për të ofruar një përvojë efikase të shfletimit. Të gjitha lojërat vijnë me prezantime të shkurtra që pasqyrojnë fuqimisht se çfarë lloj përmbajtjeje do të luajnë njerëzit.

A Janë Lojërat E Pirjes Së Të Rriturve Një Vend I Sigurt?

Gjithçka është plotësisht falas dhe anonime. Ju mund të zgjidhni një emër sapo të filloni të luani një nga këto lojëra, e cila do të fshihet nga arkivi sapo të largoheni nga faqja jonë. Ne kurrë nuk kërkojmë një adresë emaili, numër telefoni, apo edhe për moshën tuaj. Thjesht konfirmoni që jeni mbi 18 vjeç dhe të gjithë jeni gati për koleksionin tonë. Të gjithë lojtarët që do të luajnë me ju do të duhet të konfirmojnë se janë mbi 18 vjeç. Pasi ta bëni këtë, të gjithë jeni duke rritur shanset tuaja për të hyrë në një orgji ose një seri rrëfimesh të ndyra.

Sa Kushton Për Të Luajtur Lojëra Për Të Pirë Të Rritur?

Blerja e lojërave të pirjes së të rriturve në bibliotekën lokale mund t'ju kushtojë një pasuri të vogël. Ne as nuk mund ta kuptojmë pse janë kaq të shtrenjta. Por ne dimë një gjë. Ju nuk do të duhet të shpenzoni një dollar të vetëm në faqen tonë.

Luaj Falas Tani